Agencja Reklamowa KNOP :: Studio Internetowe CNM :: Film prezentacyjny - Fotografia reklamowa :: Wydawnictwo KNOP :: Drukarnia DTL  
Strona główna
 
OFERTA NASZE REALIZACJE PRACA KONTAKT
   
    PROJEKTOWANIE STRON WWW
    POZYCJONOWANIE STRON SEO
    TŁUMACZENIA STRON WWW
    SKLEPY INTERNETOWE
    SYSTEM CMS
    HOSTING - SERWERY
    REJESTRACJA DOMEN
System zarządzania treścią jest zestawem aplikacji internetowych służących do samodzielnego zarządzania serwisem internetowym. Obsługa systemu oparta jest o prosty i intuicyjny interfejs www dostępny jako strona internetowa.

System CMS zbudowany jest w sposób modułowy, tzn. że do szkieletu systemu (wyposażony w podstawowe elementy funkcjonalne) można dodawać dodatkowe elementy funkcjonalne zwane modułami. Taka budowa systemu CMS umożliwia nam dopasowanie go do projektowanej strony, obniżenie kosztów jego wdrożenia oraz daje możliwość jego rozbudowy o nowe funkcje w przyszłości, jeżeli pojawi się taka potrzeba.Zalety systemu CMS

Dostępność
System dostępny jest z każdego komputera podłączonego do internetu, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Szybkość
Zmiany wprowadzane w systemie są automatycznie publikowane w serwisie www.

Oszczędność
Brak kosztów związanych z aktualizacją treści, dodawaniem nowych pod stron, dodawaniem lub wymianą plików.

Prosta obsługa
System skierowany jest do osób nie posiadających zaawansowanej wiedzy informatycznej, obsługa wymaga podstawowej znajomości komputera oraz pracy z edytorem tekstowym.

Możliwość późniejszej rozbudowy
Bogaty zestaw dodatkowych modułów umożliwiający rozbudowę systemu CMS o nowe funkcje.Jak wdrażamy system CMS?

1. Pierwszym etapem wdrożenia systemu jest określenie struktury strony, danych oraz mapy serwisu www. Ustalamy z klientem jakie dane mają być administrowane i przez kogo. Na podstawie rozmów powstaje kosztorys wykonania i wdrożenia systemu CMS.

2. Drugim etapem jest wykonanie projektu graficznego strony głównej oraz najważniejszych widoków. Nasz zespół grafików tworzy projekt tak, aby był czytelny, ergonomiczny i zgodny z aktualnymi trendami wykonywania stron www.

3. Trzecim etapem jest wdrożenie systemu CMS, wykonanie nietypowych modułów oraz wprowadzenie testowych danych. Często umożliwiamy importowanie informacji z zewnętrznych baz danych.

4. Czwarty etap uznajemy za bardzo ważny. Składają się na niego testy, szkolenie oraz uruchomienie serwisu pod celowym adresem www. Po zakończeniu wdrożenia, przeprowadzana jest weryfikacja serwisu oraz ankieta z klientem.
| Zasady użytkowania serwisu | Copyright © by CNM ® 2007
LINKI:

www.kurier-bielski.cnm.pl I www.kurier-zywiecki.cnm.pl I www.erudita.pl I www.bellatoscana.pl I www.hotelsiena.pl I www.umbria.pl I www.soledisiena.com
www.sole.cnm.pl I www.toskania.cnm.pl I www.toskania.info I www.dwor-rychwald.pl I www.bialykamien.pl I www.carat.cnm.pl I www.knop.pl I www.slavoart.com www.stigen.pl I www.bond.com.pl I www.klimosz.pl I www.mgi.cnm.pl I www.unidomph.pl I www.softline.pl I www.kocierz-art.cnm.pl I www.kamimar.pl