Agencja Reklamowa KNOP :: Studio Internetowe CNM :: Film prezentacyjny - Fotografia reklamowa :: Wydawnictwo KNOP :: Drukarnia DTL  
Strona glówna
 
OFERTA NASZE REALIZACJE PRACA KONTAKT
   
    PROJEKTOWANIE STRON WWW
    POZYCJONOWANIE STRON SEO
    TŁUMACZENIA STRON WWW
    SKLEPY INTERNETOWE
    SYSTEM CMS
    HOSTING - SERWERY
    REJESTRACJA DOMEN
BARDZO SKUTECZNA FORMA PROMOCJI STRONY I POZYSKIWANIA KLIENTÓW

Pozycjonowanie stron internetowych to element SEO (Search Engine Optimization) – procesu optymalizacji treści i budowy strony pod kątem ścisłego dostarczania informacji internaucie.

Pozycjonowanie polega na uzyskaniu lepszego miejsca w wynikach wyszukiwania, w konkretnych wyszukiwarkach internetowych (google.pl, wp.pl, onet.pl) dla określonych słów kluczowych (związanych z tematyką pozycjonowanej strony).

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwarek internetowych to proces długotrwały, a promocja strony wymaga dogłębnej znajomości Internetu, zrozumienia mechanizmów wyszukiwarek internetowych, analizy danych ze statystyk.

Nasze działania są w pełni zgodne z zasadami etyki pozycjonowania.

Właściwe koszty wypozycjonowania strony internetowej są kalkulowane po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta, nazwą domeny i słowach kluczowych, ilością statystyki wyników w wyszukiwarce na żądane słowo lub frazę.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani szczegółami dotyczącymi usługi pozycjonowania Państwa strony www, prosimy o kontakt. Przedstawimy Państwu wyniki naszych dotychczasowych działań i przygotujemy analizę kosztów pozycjonowania na wybrane słowa kluczowe lub frazy.

Kontakt: Rafał Knop, tel. 503 023 093, studio@cnm.pl
| Zasady użytkowania serwisu | Copyright © by CNM ® 2007
LINKI:

Gazeta Kurier Bielski I Gazeta Kurier Żywiecki I Toskania I Hotele w Toskanii I Umbria I Wakacje w Toskanii I Apartamenty w Toskanii
I Toskania - Strona informacyjna o Toskanii I Dwór Rychwałd I Generatory pary STIGEN I